Ефективне утеплення будинків базальтовою ватою і пінопластом — що вам можуть запропонувати спеціалісти компанії «ДПГ»

11.05.2023

Ефективне утеплення будинків базальтовою ватою і пінопластом — що вам можуть запропонувати спеціалісти компанії «ДПГ»Суми, які фігурують в квитанціях від комунальних служб постійно збільшуються. А все тому, що зростає вартість тарифів на газ, опалення, електроенергію. Є два варіанти, як забезпечити комфорт у власному будинку.

Перший – використовувати якомога більше ресурсів і відповідно оплачувати чималі суми. Другий – замовити утеплення будинків Дилерська професійна група «ДПГ».

Безумовно, вигідніше одного разу витратити певну суму коштів, але потім постійно економити на оплаті комунальних послуг. Якщо роботи будуть виконані якісно, то суттєво покращується рівень збереження тепла в приміщенні.

Відповідно, створюються максимально комфортні умови. Незважаючи на температуру за вікном в -25…-20°С, не доведеться мерзнути або на повну потужність вмикати додаткові обігрівачі. не буде потреби в тому, аби якось максимально тепло одягатись.

Не варто затягувати з утепленням власного житла. Багато наших громадян відкладають виконання таких робіт приблизно до жовтня-листопада. Це помилка, адже не даремно існує приказка «Готуй сані влітку».

Тобто, потрібно забезпечити собі комфорт в домі якомога раніше. Не доведеться поспішати, можна все грамотно обдумати, прийняти правильне рішення. Нормальною практикою є реалізація будівельних матеріалів такої категорії навесні і влітку за більш низькими цінами.

Пінопласт і базальтова вата для утеплення фасадів: основі переваги матеріалів, особливості монтажу і принципи вибору

Звертаючись в компанію, не доведеться задумуватись над тим, де купити необхідні товари. Обрати будівельні матеріали можна, відкривши електронний каталог. Базальтова вата продається у формі плит або рулонів. Утеплювачі із пінопласту у вигляді прямокутників. Обидва матеріали володіють наступними якостями:

  • стійкість до загоряння;
  • мінімальна усадка;
  • екологічна чистота;
  • легкість монтажу;
  • хороша теплопровідність.

Для монтажу необхідно придбати спеціальні клейові суміші. Також додатково купують різноманітні елементи для кріплення. Всі ці товари можуть бути придбані та доставлені працівниками компанії.

Надзвичайно важливо, коли надаються послуги в повному обсязі і не доводиться постійно звертатись до різних підприємців. Комплексний підхід це можливість узгоджувати всі деталі із менеджерами однієї конкретної компанії.

Уже велика кількість наших громадян впевнилась в тому, що утеплення будинків спеціалістами Дилерська професійна група «ДПГ» — це правильне рішення.