Утеплення житла — комфорт і економія

12.08.2018

Утеплення житла   комфорт і економія

Неадекватно високі тарифи на опалення, як і на інші види комунальних послуг в Україні, змушують більшість громадян країни будь-якими способами економити гроші на обігріві житла в холодну пору року. Громадяни, які використовують індивідуальне опалення, і зовсім змушені зимувати в холодних квартирах і будинках. Це стало причиною високого попиту населення на послуги з утеплення житла.

Як розумно заощадити

Мізерні доходи українцем змушують людей шукати найбільш економні варіанти теплоізоляції своїх осель, що часто призводить до вельми грубих помилок і чималим додаткових витрат щодо усунення проблем. Так як вартість утеплення максимально залежить від ціни застосовуваного утеплювача, варіантом розумної економії без шкоди для якості є утеплення будинків пінопластом.

Пінополістирол, більш відомий як пінопласт, являє собою застиглу піну, отриману з різних синтетичних речовин. В її структурі міститься близько 98% повітря або інертного газу, що і робить пінопласт чудовим тепло- звукоізолятором. Завдяки цьому, він широко застосовується для утеплення будинку зовні і зсередини.

Крім цього, пінопласт є дуже довговічним матеріалом. В умовах м’якого клімату він здатний прослужити до 60 років, в суворих умовах — не менше 20 років. Пінополістирол вільно витримує температурні перепади в інтервалі температур від 40 градусів морозу до 40 градусів спеки за Цельсієм без змін своїх технічних характеристик.

Так само, пінопласт гранично легкий і не навантажує фундамент і будівля своєю вагою, це ж якість робить його гранично зручним при монтажі високо від землі. До того ж він легко ріжеться і монтується, не вимагає захисту робітників і навколишнього простору.

Випускається пінополістирол у вигляді панелей (аркушів), що мають різну товщину і щільність. Так, найбільш щільний (екструдований) пінопласт незамінний при утепленні стикаються з грунтом конструкцій будівлі: цоколів, підвалів, фундаменту.

Універсальність плюс доступна ціна

Перераховані властивості роблять пінопласт універсальним утеплювачем, широко застосовуваним для утеплення всіх видів конструкцій будівлі. Його універсальність і низька вартість дають можливість домогтися вельми істотної економії при утепленні приватного будинку, де фронт робіт набагато ширше, ніж при утепленні квартир.

Щоб максимально використовувати переваги цього матеріалу, необхідно утеплення житла, включаючи підбір пінопласту з певними характеристиками для різних видів конструкцій, довіряти виключно добре навченим робітникам спеціалізованих фірм. Тільки такий підхід гарантує високу якість покриття і максимальний термін його служби.

Найважливішу роль відіграють і погодні умови, в яких проводяться роботи. Погода повинна бути суха і тепла, що можливо тільки навесні, влітку і на початку осені. Не варто тягнути до настання холодів, так як з їх наближенням ви заплатите більшу ціну за більш низьку якість!