Для чого використовується сигналізація та інші системи безпеки

03.11.2017

Для чого використовується сигналізація та інші системи безпеки

На даний момент майже всі організації, офіси і підприємства мають охоронні системи для захисту своїх співробітників і майна. Вони встановлюють охоронні системи, такі як: відеоспостереження, охоронна сигналізація, пожежна сигналізація, системи контролю доступу і т.д.

Найпоширеніші це відеоспостереження та пожежно-охоронні сигналізації. Отже, пожежна сигналізація захищає об’єкт від пожеж і якщо необхідно відразу ж сповіщає про виникнення пожежі. Охоронна сигналізація забезпечує об’єкт від несанкціонованого проникнення і крадіжки майна. Тому дуже правильним рішенням буде те, що Ви підключите свій будинок або квартиру до охоронної сигналізації.

І цілодобово Ваш будинок буде під наглядом у охоронної фірми. Охоронна сигналізація в разі злому і проникнення на об’єкт, що охороняється, моментально передає сигнал на пульт охоронної фірми. Отримавши на пульт охорони сигнал, група швидкого реагування виїжджає за адресою. Протягом від 3 до 7 хвилин вони прибувають за адресою і виробляють затримання злочинця.

При цьому якщо Ви додасте до сигналізації ще і надійні двері, то це дасть додатковий час службі охорони і можливо злодій навіть не встигне потрапити всередину. Датчики охоронної сигналізації зазвичай кріпляться на двері і на вікна і повідомляють про відкриття або злом дверей або про розбитті скла.

Якщо Ви часто перебуваєте в роз’їздах, на одних сусідів покладатися не можна. Тому потрібно набагато краще захистити своє житло, і Ви будете більш спокійні і впевнені. Ще можна додати відеоспостереження, яке знімить, наприклад, тє що відбувається у Вас під дверима і хто підходить до дверей під час Вашої відсутності.

Досить часто відеоспостереження ставлять в під’їздах або в місцях паркування автомобіля. Наприклад, якщо Ви залишаєте Ваш автомобіль біля будинку, то Ви завжди зможете подивитися через мобільний додаток як там автомобіль. Не рідко буває так що Ви виявляєте свою машину відкритою або скло розбитим і щось пропало і звичайно знайти того хто це зробив дуже складно.

Або на машині залишив хтось подряпину і як з’ясувати, хто це був? Можливо навіть хтось із сусідів? Ось тут якраз і допоможе прояснити всю ситуацію відеоспостереження. У записі з відеокамери можна чітко розгледіти обличчя людини і автомобільні номери при необхідності. З такими доказами легко можна довести неправоту людини і взяти відшкодування збитку.